Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Zdjęcie roku bez grand prix

Audio

Czytaj na głos

Autor: rylit 1 min czytania

Portrety, nostalgiczne widoczki i obrazy z miasta – to najczęstsze tematy uczestników konkursu „Fotografia roku” zorganizowanego przez MDK „Muflon”. Zainteresowanie nie było duże, dlatego jurorzy nie przyznali nagrody głównej.

reklamy

W środę w galerii „Muflon” Miejskiego Domu Kultury w Jeleniej Górze Sobieszowie odbył się wernisaż pokonkursowy wystawy „Fotografia Roku”, konkursu dla wszystkich fotografujących. Brano także pod uwagę pracę wyróżnionew konkursach miesiąca organizowanych przez tę placówkę kulturalną.

Jurorzy nie zdecydowali się na przyznanie grand prix. Na tę decyzję miała wpływ mniejsza niż zwykle liczba uczestników zmagań. Dwie pierwsze nagrody trafiły do Pauliny Pelisiak i Alicji Gancarczyk. Dwie drugie nagrody otrzymał ten sam autor Piotr Mikołajczak.

Trzecie miejsce przypadło fotografiom Igora Dyjacha i Krzysztofa Bartosiewicza. Wyróżnienia otrzymali Aleksandra Barnicka, Justyna Walczyk, Wojciech Barancewicz, Rafał Leszczyński Ryszard Olszewski.

Wystawę można oglądać do 15 lutego. Zapraszamy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka