Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 5784
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zderzenie z udziałem wozu strażackiego

Niedziela, 26 marca 2017, 16:54
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 marca 2017, 8:15
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zderzenie z udziałem wozu strażackiego
Fot. Przemek Kaczałko
Dzisiaj (26.03) ok. godz. 16:00 na skrzyżowaniu ulic Matejki i Wojska Polskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z wozem strażackim, który wyjechał do pożaru mieszkania przy ul. Wojska Polskiego w Jeleniej Górze. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

- Dzisiaj (26.03) ok. godz. 16:15 na skrzyżowaniu ulicy Matejki i Wojska Polskiego doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego oraz samochodu ciężarowego straży pożarnej, który jechał na akcję - miał włączone sygnały dźwiękowe i błyskowe, więc był pojazdem uprzywilejowanym – powiedział asp. Bogusław Górnisiewicz z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze.

Pasażerowie samochodu osobowego doznali obrażeń ciała, zostali przewiezieni do szpitala. Trwają czynności wyjaśniające, które mają na celu jednoznaczne określenie sprawstwa tego zdarzenia. Kierujący obu pojazdów byli trzeźwi, posiadali uprawnienia do kierowania – dodał B. Górnisiewicz.

Utrudnienia w ruchu potrwają do czasu, kiedy napłyną informacje ze szpitala. Policjanci regulują ruchem na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Matejki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group