Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 6498
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Zderzenie suzuki z ciężarówką – jedna osoba w szpitalu

Piątek, 17 lipca 2009, 17:48
Aktualizacja: 18:56
Autor: Angela
REGION: Zderzenie suzuki z ciężarówką – jedna osoba w szpitalu
Fot. Angela
Sporo szczęścia miał kierujący samochodem osobowym marki Suzuki, który wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej na drogę krajową nr 3 na trasie Jelenia Góra – Szklarska Poręba nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu tirowi marki Scania i wjechał mu prosto pod koła. Sprawca został przewieziony do szpitala, jego stan zdrowia jest stabilny.

Do zdarzenia doszło o godzinie 16.50. W Piechowicach nieopodal fabryki ceramiki Polcolorit kierujący suzuki z Karpacza nie zauważył nadjeżdżającego główną drogą krajową nr 3 samochodu ciężarowego z naczepą marki Scania prowadzonego przez kamiennogórzanina i wjechał mu prosto pod koła.

– Sprawca nie zatrzymał się na znaku stop, nie dostosował się do znaku nakazującego ustąpienie pierwszeństwa pojazdom na drodze krajowej nr 3 i wjechał wprost pod prawidłowo jadący samochód marki Skania w wyniku czego doszło do zderzenia czołowego tych dwóch pojazdów – mówi mł. asp. Kacper Krauze z Wydziału Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze. Sprawca kolizji został zabrany do szpitala. Lekarze na miejscu zdarzenia stwierdzili, że jego stan zdrowia jest stabilny.

Odniósł ranę ciętą ucha i doznał wstrząśnienia mózgu. Dalsze badania zostaną przeprowadzone w szpitalu wojewódzkim w Jeleniej Górze. Samochód suzuki został natomiast bardzo poważnie uszkodzony. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Obecnie na drodze są znaczne utrudnienia w ruchu, które potrwają około godzinę. Ruch odbywa się tam wahadłowo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group