Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Zderzenie na autostradzie

Audio

Czytaj na głos

Autor: MJr 1 min czytania

Z ustaleń policji wynika, że na autostradzie A4 na wysokości Jadwisina na jezdni w kierunku Wrocławia zderzyły się dwa auta osobowe.

reklamy

W sobotę równo o północy dyżurny PSP w Złotoryi został powiadomiony o wypadku dwóch pojazdów na autostradzie A4 w okolicy Jadwisina. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy Straży Pożarnej z JRG Złotoryja i OSP Zagrodno. Po przybyciu pierwszego zastępu na miejsce zdarzenia, potwierdzono dyżurnemu w Złotoryi wypadek z udziałem dwóch pojazdów osobowych. |- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej kierowcom obu samochodów oraz odłączeniu w rozbitych pojazdach akumulatorów - słyszymy od strażaków.

Policja ustaliła, że przyczyną wypadku było nie zachowanie ostrożności podczas wyprzedzania.

Niedaleko na tej trasie ale dzień wcześniej miał miejsce inny wypadek. Z powodu przebitej opony ciężarówka wyłamała barierki i przewróciła się na jezdnię, blokując oba kierunki trasy. Piszemy o tym TUTAJ.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka