Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 10648
Zalogowanych: 64
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zderzenie czołowe koło Podgórzyna

Czwartek, 22 października 2015, 9:51
Aktualizacja: 9:53
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Zderzenie czołowe koło Podgórzyna
Fot. Archiwum
Wczoraj (21.10) na drodze między Sosnówką a Podgórzynem doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów. Stan 14–latki podróżującej fiatem pandą jest bardzo poważny.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Transit 33-letni jeleniogórzanin jadąc w kierunku Podgórzyna zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z fiatem pandą, którym kierowała 24-letnia jeleniogórzanka. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Do szpitala przewieziono cztery osoby, z czego dwie po badaniach zostały zwolnione do domu. Stan 14-letniej pasażerki fiata panda określany jest jako bardzo poważny. - W tej chwili policja ustala przyczyny i okoliczności wypadku – dodała rzeczniczka prasowa KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy szukasz swoich szans na wygraną w grach Lotto?

Oddanych
głosów
248
Tak, regularnie
23%
Tak, ale tylko przy dużych kumulacjach
29%
Nie, nigdy
48%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak się uspokoić i odstresować w kilkanaście sekund?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Pogoda
Uwaga kierowcy, noga z gazu
 
112
Zderzenie na Wolności
 
Aktualności
Nasz region na planie nowego serialu Netflixa
 
Karkonosze
Śnieżka i księżyc
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group