Niedziela, 28 czerwca
30°C Jelenia Góra
reklamy

Zderzenie audi z busem na krajowej trójce

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Cztery osoby trafiły do szpitala po zderzeniu się audi A4 z volkswagenem transporterem, do którego doszło dzisiaj (26.08) przed godz. 6.00 rano na skrzyżowaniu krajowej trojki i ul. Karola Miarki w Jeleniej Górze. Kierowca audi ma poważnie obrażenia, w tym liczne złamania. Pozostali zostali wypisani do domu.

reklamy

Jak informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, ze wstępnych informacji wynika, że kierowca audi jechał od ronda w kierunku Szklarskiej Poręby i próbował skręcić w ul. Karola Miarki. Wymusił pierwszeństwo na jadącym krajową trójką (ze Szklarskiej Poręby w kierunku ronda) volkswagenie transporterze kierowanym przez 27-letniego jeleniogórzanina i doprowadził do zderzenia. Cztery osoby trafiły do szpitala, ale trzy z nich po badania wypisano do domu.

Zdarzenie zabezpieczali jeleniogórscy strażacy, którzy pomagali również ekipie pogotowia ratunkowego w ewakuacji poszkodowanych do karetek pogotowia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka