Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 14627
Zalogowanych: 72
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zdemolowali autobus, pobili kontrolera

Poniedziałek, 15 grudnia 2008, 11:26
Aktualizacja: 11:26
Autor: TEJO
Trzech pijanych chuliganów mocno narozrabiało w weekend wcześniej tęgo popiwszy. Wandale wyżyli się na autobusie prywatnego przewoźnika i jego pracowniku. Straty – to około pięciu tysięcy złotych.

W miniony weekend trzech osiemnastolatków upiło się u kolegi. – W piątek około godziny 19.00 wyszli i udali się na przystanek komunikacji miejskiej. Zatrzymał się tam bus jednego z prywatnych przewoźników. Pomiędzy kierowcą a 18-latkami wywiązała się kłótnia, w efekcie której wandale skopali pojazd. Próbę interwencji podjął obecny w autobusie kontroler, którego sprawcy uderzyli i poszarpali – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Wszyscy byli pijani. Mieli ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Za uszkodzenia mienia grozi im nawet do 5 lat więzienia. Zostali objęci dozorem policyjnym.

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
608
Tak - świetny pomysł
60%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
29%
Nie mam zdania
11%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak maksymalnie wykorzystać potencjał mózgu?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
112
Płonie śmietnisko w Kostrzycy
 
Pogoda
Ciepły wieczór, w Jeleniej Górze 10 na plusie
 
112
Zderzenie Forda i Nissana w Radomierzu
 
Aktualności
Przeżyjmy to jeszcze raz – Jeleniogórska Dziesiątka
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group