Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 5910
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Zbiórka na prezenty dla wyjątkowych dzieci

Poniedziałek, 25 października 2021, 6:07
Autor: WAC
Janowice Wielkie: Zbiórka na prezenty dla wyjątkowych dzieci
Fot. użyczone
Ruszyła zbiórka upominków, które w grudniu znajdą się w paczkach mikołajowych dla dzieci ze świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich.
To wyjątkowe dzieci które wciąż zaskakują dorosłych swoją aktywnością, wrażliwością, pomaganiem innym, przedsiębiorczością, rozwijaniem pasji - mówi prowadząca świetlicę wiejską "Rudawy" Krystyna Pisarska. - Dlatego, aby im się zrewanżować za ich zaangażowanie staram się przygotować dla nich atrakcyjne paczki mikołajkowe. Nie jest to łatwe, bo dzieci włączających się w rozmaite działania świetlicy jest blisko 60 i każde z nich zasłużyło na wspaniały prezent.

Każda firma czy też prywatna osoba może dołączyć do akcji mikołajkowej dla dzieci ze świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich przekazując darowiznę rzeczową np. art. piśmiennicze, zabawki, książki, firmowe gadżety, słodycze ew. pieniądze na zakup upominków. Osoby, które zechcą wesprzeć janowickie dzieci proszone są o kontakt pod nr. tel. 790 210 058 lub na e-maila swietlicajanowica@gmail.com.

Działania, w których uczestniczą dzieci można obserwować na Facebooku, na profilu "Świetlica wiejska „Rudawy” – Janowiccy Poszukiwacze Optymizmu".

Twoja reakcja na artykuł?

15
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group