Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Zbiórka elektrośmieci

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Sporym zainteresowaniem jeleniogórzan spotkała się przeprowadzona wczoraj (25.01) w Galerii Sudeckiej zbiórka elektrośmieci.

reklamy

Organizatorem zbiórki był Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Do punktu zbiórki w Galerii Sudeckiej trafiło sporo czajników bezprzewodowych, drobnego rtv i agd, kilka komputerów i monitorów, telewizorów. Dodatkowo chętni mogli spróbować swoich sił w konkursie plastycznym oraz sprawdzić wiedzę w quizie o tematyce ekologicznej.

Akcję zbiórki elektrośmieci organizujemy już po raz drugi – mówi Jarosław Strzała z ZSRzemArt. - W porównaniu z pierwszą edycją trafiło do nas dwa, trzy razy więcej przedmiotów. To świadczy o tym, że akcja się rozwija i cieszy coraz większym odzewem jeleniogórzan - dodaje.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka