Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 9163
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zbigniew Stępień nowym szefem MKS Karkonosze

Środa, 26 stycznia 2011, 8:10
Aktualizacja: 8:10
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Zbigniew Stępień nowym szefem MKS Karkonosze
Spotkanie władz klubu z samorządowcami. Czerwiec 2009.
Fot. TEJO
Od kilku dni Zofia Czernow nie jest już prezesem klubu sportowego MKS Karkonosze Sporty Zimowe. Obecna wiceszefowa miasta zrezygnowała z tego stanowiska, bo kolidowało by ono z jej obecną funkcją. Nowym szefem został dotychczasowy wiceprezes Zbigniew Stępień, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 w Sobieszowie.

Zofia Czernow mimo rezygnacji ze stanowiska prezesa, nie żegna się z klubem sportowym MKS Karkonosze Sporty Zimowe, gdzie była szefową od czerwca 2007 roku (objęła tę funkcję po Jacku Wojciechowskim). Tuż po objęciu stanowiska prezesa, Zofia Czernow zapewniała, że dołoży wszelkich starań, by klub mógł się jak najlepiej rozwijać.

Wczoraj podczas konferencji prasowej zapowiedziała, że nie może być szefem klubu, bo byłoby to niezgodne z prawem i etyką. – Jestem jednak bardzo emocjonalnie związana z tym klubem. Będę w nim działała jako zwykły członek – mówiła Zofia Czernow, zastępca prezydenta Jeleniej Góry.

Funkcja prezesa klubu MKS Karkonosze sprawowana jest społecznie. Wynagrodzenia za swoją pracę nie pobierają zarówno władze, jak i członkowie klubu.

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group