Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7356
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zbigniew Ładziński. Z poparciem Dutkiewicza, z listy Aktywnych Społecznie

Środa, 7 września 2011, 13:47
Aktualizacja: 13:48
Autor: KKW Aktywni Społecznie
Zbigniew Ładziński jest niezależnym kandydatem do Senatu RP zgłoszonym przez lokalny Komitet Wyborczy Wyborców Aktywni Społecznie.

Tej treści wyjaśnienie przesłała nam Lidia Łotocka, pełnomocnik wyborczy KKW Aktywni Społecznie po tekście z Jelonki.com „Zbigniew Ładziński niezależny kandydat do Senatu na liście Rafała Dutkiewicza”. Wynikało z niego, że Z. Ładziński kandyduje z listy „Obywatele do Senatu”, co nie jest zgodne z prawdą.

Zbigniew Ładziński jest niezależnym kandydatem do Senatu RP zgłoszonym przez lokalny Komitet Wyborczy Wyborców Aktywni Społecznie. W akcji zbierania podpisów poparcia otrzymał głos przeszło sześciu tysięcy wyborców, którzy poparli jego kandydaturę – wyjaśnia Lidia Łotocka.

Prezydent Wrocławia pan Rafał Dutkiewicz udziela poparcia panu Zbigniewowi Ładzińskiemu jako kandydatowi niezależnemu i reprezentującemu wysoki poziom wiedzy, kompetencji oraz doświadczenia. Ten przyjazny gest przyjmujemy z satysfakcją, ale jednocześnie z zachowaniem pełnej autonomii naszego komitetu wyborczego – dodaje L. Łotocka.

Za nieścisłość przepraszamy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group