Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Zbierz ekipę, zagraj w kosza!

Audio

Czytaj na głos

Autor: ahawer 1 min czytania

Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra i Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze organizują ligę amatorów w koszykówce pn. "Sudety Basket Liga 2010".

Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na 21.02.2010. Mecze będą się odbywać w hali MOS przy ulicy Marii Skłodowskiej Curie 12 w Jeleniej Górze w niedziele w godzinach 17.00-21.00.
Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 15.02.2010.
Więcej informacji w sekretariacie klubu lub pod numerem telefonu 75 75 244 86 (w godzinach 7-15).

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka