Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 5912
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zawodnik Power–u Jelenia Góra wyróżniony

Poniedziałek, 18 października 2010, 15:23
Aktualizacja: 15:26
Autor: MDvR
Świdnica: Zawodnik Power–u Jelenia Góra wyróżniony
Fot. użyczone
V Międzynarodowy Turniej Bokserski rozgrywany w miniony weekend w Świdnicy za nami. Na ring weszło ponad 80 sportowców z Polski, Niemiec, Czech , Litwy oraz Ukrainy. W tak doborowym towarzystwie miano najlepszego zawodnika turnieju przypadło Ireneuszowi Zakrzewskiemu.

W trakcie dwóch dni kibice obejrzeli 42 walki, w tym kilka z udziałem kobiet. Mężczyźni zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe: młodzik, kadet oraz junior. Impreza pod względem sportowym stała na bardzo wysokim poziomie, wyróżnienie dla naszego zawodnika startującego w kategorii juniorów –69 kg jest tym bardziej cenne. Do Świdnicy w roli gości zawitali także medaliści olimpijscy: Wiesław Rudkowski oraz Józef Grzesiak.

Na bardzo wysokim poziomie oceniam postawę zawodników w świdnickim turnieju. Zobaczyliśmy na prawdę kawał dobrego boksu. Widać, że Ci młodzi bokserzy mają talent i potencjał, trzeba go tylko w odpowiedni sposób wykorzystać. Ta impreza pokazała, że w ten sport należy inwestować – wyznaje Wiesław Rudkowski, wicemistrz olimpijski z Monachium.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group