Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5734
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zatrzymany za znieważenie i napaść na policjantki

Poniedziałek, 4 lutego 2013, 12:02
Aktualizacja: 12:04
Autor: 112
Do trzech lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który podejrzany jest o naruszenie nietykalności oraz znieważenie policjantek ze Szklarskiej Poręby. Mężczyzna w trakcie interwencji był bardzo agresywny i wulgarny, a kiedy funkcjonariuszki chciały go uspokoić, rzucił się do bicia.

Policjantki ze Szklarskiej Poręby zatrzymały 53-letniego mężczyznę podejrzanego o naruszenie ich nietykalności cielesnej oraz znieważenie. Do zdarzenia doszło 1 lutego około godziny 15.20 w Szklarskiej Porębie na ulicy Turystycznej. Funkcjonariuszki pojechały z interwencją po zgłoszeniu, że pod jednym sklepem żebrze mężczyzna i zachowuje się wulgarnie.

- Podczas legitymowania mężczyzna był agresywny i wulgarny także wobec funkcjonariuszek. Rzucał się też do bicia, jedną z policjantek uderzył w twarz, obie próbował kopać. Był pijany. Badanie wykazało 2,5 promila alkoholu. Po krótkiej szarpaninie policjantki obezwładniły napastnika i go zatrzymały – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group