Reklama
Wtorek, 9 czerwca
23°C Jelenia Góra

Zatrzymany za rozbój w Dziwiszowie

Audio

Czytaj na głos

Na dwa miesiące trafił do aresztu 21–latek z powiatu jeleniogórskiego, który w Dziwiszowie w noc sylwestrową, uderzył 16–latka i wyrwał mu telefon komórkowy. Jego kolega za zwrot aparatu żądał alkoholu.

Autor: 112 1 min czytania

16-latek wraz ze swoim 18-letnim kolegą z Podgórzyna pojechali do Dziwiszowa na zabawę sylwestrową. Kiedy wysiedli z miejskiego autobusu, 16-latek wyciągnął telefon i chciał zadzwonić do znajomych. Wtedy podbiegło do niego dwóch mężczyzn: 21-latek oraz 30-latek. Młodszy uderzył 16-latka w twarz i wyrwał mu telefon komórkowy. Starszy ze sprawców zażądał alkoholu w zamian za oddanie sprzętu.

18-letni mieszkaniec Podgórzyna wezwał policję. Po przyjeździe na miejsce patrolu, poszkodowani wskazali sprawców, z których jeden został zatrzymany od razu. Drugi próbował uciekać. Zbiegł ze skarpy pod most i wszedł do wody. Mimo to został zatrzymany. Obaj sprawcy trafili do policyjnego pomieszczenia zatrzymań. Wobec 21-latka sąd zastosował dwumiesięczny areszt. Niebawem mężczyźni staną przed sądem.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Zatrudnimy Dam pracę Szklarska Poręba Cena Brak zdjęcia Kontenery wynajem- odpady po budowlane ,gruz i inne Usługi różne Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Elewacje Docieplenia Domów Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka