Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 12683
Zalogowanych: 102
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymany za rozbój i kradzieże

Czwartek, 22 lutego 2018, 13:35
Aktualizacja: 14:20
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój i kradzieże. Do zdarzenia doszło lutym w Jeleniej Górze. Mężczyzna pobił kobietę, a następnie ją okradł. Ma tez na koncie inne kradzieże. Został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

36-latek na jednej z ulic zaatakował 66-letnia kobietę. Zabrał jej torebkę z dokumentami i pieniędzmi. Okazało się, że mężczyzna także trzy razy dopuścił się w tym samym czasie kradzieży parapetów cynkowych na szkodę jednego z podmiotów w Jeleniej Górze. Ich wartość właściciel oszacował na 3000 zł.

Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności ustalili, że 36-latek skradzione parapety sprzedał w jednym z jeleniogórskich punktów skupu złomu. Tam też, policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
480
Nie, to tylko 300 metrów
8%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Żeby zebrać kilo miodu pszczoła musi odwiedzić 5 milionów kwiatów!
 
Aktualności
Chmury nad Karkonoszami
 
Ciekawe miejsca
Dostałem toporem w kark i mam 7 kręgów z tytanu
 
Inwestycje
Zbiornik Cieplice prawie po remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group