Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 6452
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zatrzymany za posiadanie narkotyków i handel nimi

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 2 maja 2017, 13:07
Aktualizacja: 13:10
Autor: 112
Fot. Archiwum
Policjanci zatrzymali podejrzanego o posiadanie oraz o handel narkotykami. Ustalili, że 23–latek w ciągu dwóch miesięcy sprzedał i udzielił blisko 60 razy marihuany mieszkańcom Jeleniej Góry.

Mężczyzna został zatrzymany 29 kwietnia w nocy na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Miał przy sobie marihuanę, z której można uzyskać około 70 porcji handlowych. W trakcie czynności policjanci ustalili, że 23-latek zajmował się również dystrybucją środków odurzających.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz kolejnych odbiorców.

- Za posiadanie środków odurzających oraz ich dystrybucję grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został już objęty dozorem policyjnym oraz ma zakaz opuszczania kraju – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ 2-05-2017 13:32
I bardzo dobrze niech ich wyłapują jawnie sprzedają narkotyki całodobowo ,Zaułek,Warszawska,sklep abc wszystkie ćpuny wiedza gdzie kupić tylko nie policja
~Jan 3-05-2017 10:34
W końcu coś drgnęło w tym zakresie,z tego co kojarzę ze dwa dni temu też zatrzymali "przedstawiciela handlowego". Takiej policji oczekuję! Zobaczymy co prokuratura i sąd na to... ? Czy po weekendzie obywatel powróci do handlu czy skutecznie dadzą mu do zrozumienia, że taki interes się jednak nie opłaca...? Prośba do redaktora - niech kontynuuje temat i sprawdzi jak nasze organy ścigania potraktowały tych panów dalej...
~YetiZdalekiejKamczatki 3-05-2017 11:41
Policja powinna wchodzić do każdego mieszkania dorosłego który nie ukończył szkoły podstawowej. Z góry można przecież założyć że taki pracować legalnie nie będzie bo skoro nie chciało mu się chodzić regularnie do szkoły to tym bardziej nie będzie mu się chcieć pracować. Będzie wymuszał kradł a policja będzie mówić że jest im znany ale jak kogoś dopiero zabije to się nim zajmą a tak taki degenerat może sobie żyć frywolnie i niszczyć życie innym.
~do jana 3-05-2017 11:53
Ale d...l z ciebie..
~zygi 3-05-2017 17:09
Z nad ty możesz wiedzieć co taka osoba robi bo nie ukończyła szkoły patrząc twoim mózgiem to byś daleko nie zaszedł. Nikt nikomu na siłę tego nie pcha ani nie anusza więc zastanowienie się co piszecie biorą bo chcą lubią kasy ma swoje upodobania alkoholicy zamykający środki odurzające. Lekomany . Lepiej zamknijcie się i zwróćcie uwagę na p...lów właścicieli ale macie problemy wielkie z czego co sam sobie ktoś wybiera każdy jest kowalem swojego losu.
~zygi 3-05-2017 17:18
Policja wchodzić do mieszkania każdego dorosłego chłopiec z nad ty się zerwales po szkole czy nie każdy jest człowiekiem chce coś chce pije ważne że nie gwałci kobiet i dzieci jak np.ksiądz po szkole wyliczony albo p...lów ta rasę tepic to naglasniac a nie nikt nasilenie nie pcha nikomu targów biorą z własnej woli a w tamtych przypadkach to przyniósł robią i po szkole wyższej i co dlaczego o tym nie piszesz może jeste z tej sekty wyższej szkoły i tp.
~Xxxxx 3-05-2017 19:18
Kto ich tak wystawia???
~miejscowy 7-05-2017 9:28
czekam na zatrzymanie kacperka z nadbrzeżnej i trolla z gorzelni - brawo dla policji

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group