Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 15 stycznia
Imieniny: Domosława, Pawła
Czytających: 18095
Zalogowanych: 117
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zatrzymany za pornografię dziecięcą

Środa, 23 marca 2011, 13:30
Aktualizacja: 13:32
Autor: KMP
Kara do ośmiu lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z Wrocławia i Jeleniej Góry, w związku podejrzeniem o posiadanie i rozpowszechnianie w internecie materiałów z pornografią z udziałem dzieci. I nie tylko.

Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wspólnie z jeleniogórskimi „kryminalnymi” ustalili i zatrzymali 33-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie i rozpowszechnianie materiałów pornograficznych z udziałem dzieci.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna najprawdopodobniej na przestrzeni kilku lat rozpowszechniał w Internecie treści pornograficzne z udziałem dzieci, zwierząt oraz prezentujące przemoc. Na jego trop policjanci wpadli monitorując Internet. Przeglądając filmy tam zamieszczane natrafili na film zawierający treści pornograficzne.

W mieszkaniu zatrzymanego policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 1500 płyt CD i DVD, na których znaleziono kilka tysięcy zdjęć oraz kilkaset filmów zawierających przedmiotowe treści i dwa komputery wraz z dyskami twardymi.

– Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za przestępstwa, o które jest podejrzany, grozi mu kara nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
384
Staram się pomagać wszystkim
32%
Pomagam tylko osobom, które znam
35%
Nie biorę udziału w taki akcjach
33%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Tak wyglądały zimy w przedwojennej Polsce
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Bezsensowny mord. Z siekierą na księdza z Maciejowej
 
Aktualności
Koniec epoki w Muzeum Sportu
 
Ciekawe miejsca
Podkarkonoski Akropol – świątynia Ateny w Bukowcu
 
Karkonosze
Park Narodowy Doliny Dolnej Odry — plany powstania i spory o przyszłość chronionego obszaru
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group