Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 7151
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zatrzymany za podpalenie auta w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Czwartek, 1 grudnia 2016, 14:40
Aktualizacja: 14:43
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z Karpacza zatrzymali 26–letniego mężczyznę. Jest podejrzany o to, że 19 listopada nad ranem podpalił mercedesa, zaparkowanego na terenie jednej z posesji w Karpaczu.

- Funkcjonariusze, powiadomieni przez pokrzywdzonego o przestępstwie, rozpoczęli poszukiwania osoby lub osób podejrzewanych o ten czyn. Prowadzone czynności procesowe i operacyjne przez specjalną grupę policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, a także analiza zabezpieczonego w tej sprawie monitoringu i zgromadzonego materiału procesowego, pozwoliły na wytypowanie 26-latka – informuje podinsp.. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Niewykluczone są też dalsze zatrzymania, gdyż funkcjonariusze nadal prowadzą czynności, których celem jest ustalenie i zatrzymanie wszystkich osób, które mogą mieć związek z tą sprawą - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group