Poniedziałek, 2 sierpnia
Imieniny: Gustawa, Kariny, Marii
Czytających: 2724
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Zatrzymany za podpalenie auta w Karpaczu

Czwartek, 1 grudnia 2016, 14:40
Aktualizacja: 14:43
Autor: 112
Karpacz: Zatrzymany za podpalenie auta w Karpaczu
Fot. Archiwum Policji
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z Karpacza zatrzymali 26–letniego mężczyznę. Jest podejrzany o to, że 19 listopada nad ranem podpalił mercedesa, zaparkowanego na terenie jednej z posesji w Karpaczu.

- Funkcjonariusze, powiadomieni przez pokrzywdzonego o przestępstwie, rozpoczęli poszukiwania osoby lub osób podejrzewanych o ten czyn. Prowadzone czynności procesowe i operacyjne przez specjalną grupę policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, a także analiza zabezpieczonego w tej sprawie monitoringu i zgromadzonego materiału procesowego, pozwoliły na wytypowanie 26-latka – informuje podinsp.. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Niewykluczone są też dalsze zatrzymania, gdyż funkcjonariusze nadal prowadzą czynności, których celem jest ustalenie i zatrzymanie wszystkich osób, które mogą mieć związek z tą sprawą - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group