Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 8123
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Zatrzymany za narkotyki

Czwartek, 12 sierpnia 2021, 18:05
Autor: 112
Powiat: Zatrzymany za narkotyki
Fot. Archiwum
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających oraz o kierowanie pojazdem pod ich wpływem.

10 sierpnia mężczyzna kierując pojazdem osobowym w Jeżowie Sudeckim został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Jego zachowanie wskazywało, że mógł kierować autem będąc pod działaniem środków odurzających. W związku z tym pobrano mu krew do badań.

Ponadto funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że mężczyzna może posiadać narkotyki w domu. Okazało się, że 34-latek miał marihuanę, z której można uzyskać około 140 porcji handlowych.
| Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają, czy 34-latek nie zajmował się ich dystrybucją – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.
.
Mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat pozbawienia wolności. Jeżeli badanie krwi potwierdzi, że kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających - odpowie również za to przestępstwo.

Twoja reakcja na artykuł?

4
36%
Cieszy
1
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
18%
Smuci
1
9%
Złości
3
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group