Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 19 grudnia
Imieniny: Dariusza, Gabrieli
Czytających: 10300
Zalogowanych: 53
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymany za kradzieże w sklepach

Środa, 8 stycznia 2020, 14:02
Aktualizacja: Czwartek, 9 stycznia 2020, 15:13
Autor: 112
Jelenia Góra: Zatrzymany za kradzieże w sklepach
Fot. Archiwum
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 41–letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w od listopada do grudnia ubiegłego roku dopuścił się co najmniej czterech przestępstw. Ma on na koncie kradzieże w jednym z marketów budowalnych oraz w drogerii. Wykorzystując nieuwagę pracowników kradł elektronarzędzia oraz kosmetyki. Łączne straty oszacowano na około 4 tysiące złotych.

Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszenia dołączone zostały również nagrania z kamer monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali 41-latka jako podejrzewanego o te przestępstwa. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za przestępstwa przeciwko mieniu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Mężczyźnie grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

17
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
8%
Nudzi
2
8%
Smuci
1
4%
Złości
2
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
120
Tak
77%
Nie
23%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Co się dzieje w zamkniętych miastach Rosji?
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Aktualności
W poszukiwaniu symboli miasta
 
112
Rano i wieczorem ślisko na drogach
 
Kilometry
Wolności otwarta
 
Karkonosze
Obserwatorium na Śnieżce doczeka się remontu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group