Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 19199
Zalogowanych: 94
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Zatrzymany za kradzieże w sklepach

Środa, 30 stycznia 2019, 16:35
Aktualizacja: Czwartek, 31 stycznia 2019, 6:19
Autor: 112
Kara pozbawienia wolności do pięciu lat grozi może mężczyźnie, podejrzanemu o kradzieże w sklepach w Karpaczu.

Policjanci z Karpacza ustalili, a następnie zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego, podejrzanego o kradzieże.

Mężczyzna został zatrzymany za kradzieże w trzech sklepach. Od 21 do 29 stycznia br. mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu kradł towar. Jego łupem padł głównie alkohol oraz zabawki. Łączne straty poniesione przez pokrzywdzone podmioty oszacowano na blisko 3 tysiące złotych.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie mężczyzny, podejrzewanego o kradzieże. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy monitoringu w sklepach wytypowali osobę podejrzewaną o te przestępstwa. Bez problemu rozpoznali mężczyznę, zarejestrowanego na monitoringu, gdyż był im znany z innych czynności.

Twoja reakcja na artykuł?

17
81%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
1
5%
Złości
2
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
834
Dobry pomysł
50%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
18%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy wydają fortunę na promocje
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
112
Dachowanie na Sobieszowskiej
 
Aktualności
Kiedy zobaczyłam telefon córki w mule rzeki, to nogi się pode mną ugięły
 
112
Zjechał z drogi
 
112
Kolizja obok cmentarza
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group