Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7332
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zatrzymany za kradzież rozbójniczą

Wtorek, 28 lipca 2015, 9:58
Aktualizacja: 10:10
Autor: 112
Region: Zatrzymany za kradzież rozbójniczą
Fot. Archiwum
Wczoraj (27.07) policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 22–letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, a przebywającego w Mysłakowicach, który podejrzany jest o kradzież rozbójniczą.

W minioną środę (22.07) podejrzany zaczepił na przystanku MZK w Mysłakowicach młodego mężczyznę i kobietę, prowokując do kłótni. Mężczyzna nie odpowiadał na zaczepki, odprowadził swoją towarzyszkę do domu i wrócił na przystanek. Gdy wsiadł do autobusu, sprawca wraz z kolegą udał się za nim. W autobusie, grożąc użyciem noża mężczyźni zażądali wydania telefonu komórkowego, którego wartość to ok 700 zł. Pokrzywdzony obawiając się o swoje życie i zdrowie, oddał telefon i podszedł do kierowcy autobusu. Sprawcy uruchomili awaryjne otwieranie drzwi autobusu i uciekli.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania. W oparciu o uzyskany rysopis zatrzymali 22-latka. Okazało się, że mężczyzna poszukiwany był również w celu doprowadzenia go do odbycia kary pozbawienia wolności za podobne przestępstwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group