Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Zatrzymany za kradzież kamer monitoringu

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Kara pozbawienia wolności do pięciu lat grozi mężczyźnie podejrzanemu o kradzież kamer monitoringu na szkodę jednego z salonów optycznych w Jeleniej Górze.

reklamy

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to, że w ukradł dwie kamery monitoringu o łącznej wartości 1200 zł. Okazało się, że 27-latek skradzione kamery wyrzucił do jednego ze śmietników, gdzie zostały odnalezione przez policjantów.

Najprawdopodobniej zatrzymany ma na koncie serię innych kradzieży kamer monitoringu w mieście. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają kolejnych pokrzywdzonych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka