Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 10824
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymany za broń i narkotyki

Środa, 10 kwietnia 2019, 14:50
Aktualizacja: Czwartek, 11 kwietnia 2019, 6:08
Autor: 112
Jelenia Góra: Zatrzymany za broń i narkotyki
Fot. KMP Jelenia Góra
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36–letniego mężczyznę podejrzanego o uprawę, posiadanie środków odurzających, nielegalne posiadanie broni oraz kradzież energii elektrycznej.
Do zatrzymania doszło w związku z podejrzeniem, że mężczyzna może posiadać w domu środki odurzające. Funkcjonariusze w wyniku przeszukania jego mieszkania i posesji znaleźli 18 krzewów ziela konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu, a w domu marihuanę oraz rewolwer, na który nie posiadał wymaganego zezwolenia. Z zabezpieczonej marihuany łącznie można uzyskać ponad 70 porcji handlowych. Ponadto okazało się, że 36-latek w celu uprawy ziela nielegalnie podłączył się do skrzynki energetycznej – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się handlem narkotykami. 36-latek trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozić mu do osmiu lat pozbawienia wolności.

Na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

20
69%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
7%
Nudzi
1
3%
Smuci
2
7%
Złości
4
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group