Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7827
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymany i tymczasowo aresztowany

Poniedziałek, 1 lutego 2021, 13:18
Autor: 112
Jelenia Góra: Zatrzymany i tymczasowo aresztowany
Fot. Archiwum Policji
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim ustalili, a następnie zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzanego o kradzież z włamaniem oraz udzielanie narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży pojazdu marki Land Rover Range Sport doszło w nocy z 23 na 24 stycznia w Szklarskiej Porębie. Poniesione straty właściciel oszacował na 650 tysięcy złotych.

Prowadzone w tej sprawie czynności zarówno operacyjne, jak i procesowe wspólnie z policjantami z Lwówka Śląskiego doprowadziły do wytypowania i zatrzymania 38-latka jako podejrzanego o kradzież tego auta. Skradziony samochód ukryty był na jednej z posesji w powiecie lwóweckim. Dodatkowo policjanci ustalili, że 38-latek w zamian za użyczenie stodoły, w której przechowywał skradzione auto udzielił kilkukrotnie właścicielom tej posesji środki odurzające.

28 stycznia Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratora Rejonowego zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

3
27%
Cieszy
4
36%
Hahaha
3
27%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group