Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 2592
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymani za usiłowanie rozboju i kradzież

Czwartek, 17 stycznia 2013, 11:32
Aktualizacja: 11:34
Autor: 112
Kara pozbawienia wolności do 12. lat grozi dwóm mężczyznom, którzy pod groźbą pobicia zażądali od pokrzywdzonego telefonu komórkowego. Kiedy ten odmówił, napastnicy prysnęli mu w twarz gazem łzawiącym. Mężczyźnie udało się uciec i powiadomić policję. Napastnicy zostali zatrzymani kilkanaście minut po napadzie. Trafili do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (17 stycznia) policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 18 i 27 lat, którzy podejrzani są o usiłowanie rozboju i kradzież. Do zdarzenia doszło około godziny 2.00 w Jeleniej Górze na ulicy Jana Pawła.

- Funkcjonariusze w oparciu o uzyskane rysopisy sprawców ruszyli na ich poszukiwanie. Zauważyli ich kilka ulic dalej. Ci jednak na widok radiowozu rzucili się do ucieczki. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani. Okazało się , że zatrzymani w tzw. międzyczasie na jednej ze stacji paliw w Jeleniej Górze ukradli alkohol i papierosy o wartości 200 zł – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group