Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 8999
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zatrzymani za kradzieże, włamania i podpalenia aut

Niedziela, 4 czerwca 2017, 6:48
Autor: 112
Region: Zatrzymani za kradzieże, włamania i podpalenia aut
Fot. Archiwum
Policjanci zespołu ds. zwalczania przestępczości samochodowej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili, a następnie zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Podgórzyn w wieku 22 i 23 lata podejrzanych o serię przestępstw przeciwko mieniu.

Jak ustalili funkcjonariusze, zatrzymani mają na koncie co najmniej 10 przestępstw, których dopuścili się w Jeleniej Górze oraz na terenie powiatu jeleniogórskiego w okresie od listopada ubiegłego roku do maja br.

- Mężczyźni włamywali się i okradali pojazdy, kradli auta, a gdy nie udało im się ich ukraść, w celu zatarcia śladów podpalali je. Spalili 4 pojazdy. Dwa z nich próbowali ukraść w nocy z 12 na 13 maja zaparkowane na jednym z parkingów w Jeleniej Górze – Cieplicach, a gdy to się nie udało, spalili je. Kolejne w Janowicach i Mysłakowicach. Straty pokrzywdzonych to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ich łupem padł również quad oraz różne przedmioty z samochodów: sprzęt wędkarski, koła z felgami i inne przedmioty. Auta, które ukradli porzucili, w tym jedno spalili – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group