Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 6594
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymani za kradzież rowerów

Piątek, 7 czerwca 2013, 9:31
Aktualizacja: 9:33
Autor: 112
Policjanci zatrzymali dwóch jeleniogórzan podejrzanych o kradzież rowerów na szkodę dwóch braci. Jednoślady wróciły do właścicieli. Jeden z zatrzymanych to nieletni, który za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem rodzinnym, a drugiemu grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 5 czerwca br. po południu w pobliżu jednej z jeleniogórskich szkół. Bracia pozostawili zabezpieczone rowery i na chwilę odeszli. Ten moment wykorzystali sprawcy, którzy wyrwali zabezpieczenie i odjechali rowerami.

Pokrzywdzeni powiadomili policję. Funkcjonariusze w oparciu o uzyskane informacje oraz monitoring wytypowali 15 –latka i 18-latka jako podejrzewanych. Zatrzymali ich jeszcze tego samego dnia. Okazało się, że zdążyli już sprzedać rowery. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, komu zostały one sprzedane, odzyskali je i zwrócili właścicielom. Niewykluczone, że osoba, która kupiła rowery odpowie za paserstwo – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group