Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 10695
Zalogowanych: 114
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zatrzymani za kradzież pospółki

Środa, 29 maja 2013, 11:56
Aktualizacja: 11:57
Autor: 112
Wczoraj (28 maja br.) policjanci Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 62 i 63 lata, którzy podejrzewani są o kradzież 24. ton żwiru, tzw. pospółki.

Do zdarzenia doszło tego dnia przed godz. 9.00 w Jeżowie Sudeckim. Policjanci otrzymali zgłoszenie od pracownika urzędu, że na terenie zamkniętego wyrobiska ktoś kradnie żwir.

Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce zauważyli mężczyznę poruszającego się po wyrobisku koparko-ładowarką Kierującym okazał się 63-letni mieszkaniec Ziębic. Kilka minut później na miejsce przyjechał 62-letni mężczyzna samochodem ciężarowym marki Skoda Liaz, który miał pospółkę wywieźć na teren prywatnej posesji.

W trakcie czynności okazało się , że najprawdopodobniej mężczyźni wywieźli 24 tony pospółki o wartości około 850 zł. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Mężczyźni po czynnościach zostali zwolnieni. Za kradzież grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
253
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
9%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
49%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
15%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Trump zaatakował Iran! Nowa wojna USA na Bliskim Wschodzie?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Piłka nożna
Karkonosze wystartowały. Pierwszy trening z nowym, doświadczonym trenerem
 
Aktualności
Nowe porządki przy Kolorowych Jeziorkach
 
Czechy
Wspólna modlitwa ponad granicami – pielgrzymka z Karpacza i Kowar do Małej Upy
 
Aktualności
Pendolino i parking przy PKP
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group