Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 8169
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zatrzasnęła się w windzie na parkingu

Wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:46
Aktualizacja: 12:47
Autor: Angela
Sporo strachu najadła się kobieta, która na czwartym poziomie parkingu przy ulicy Pijarskiej przez kilkanaście minut nie mogła otworzyć drzwi dźwigu osobowego. Szczęście, że miała przy sobie telefon komórkowy, którym zadzwoniła po pomoc do straży miejskiej. Ostatecznie uwolnili ją ochroniarze parkingu. Twierdzą, że nic się nie stało.

Kobieta zatrzasnęła się w windzie wielopoziomowego parkingu wczoraj około godziny 9.30. Nikt z ochroniarzy czy pracowników parkingu nie reagował na jej wołania i dobijania się do drzwi. Uwięziona nie miała też do nich żadnego numeru telefonu, dlatego po pomoc zadzwoniła do straży miejskiej. Strażnicy ustalili numer i przekazali go kobiecie, którą po kilkunastu minutach uwolnili ochroniarze obiektu.

Kiedy zadzwoniliśmy do nich z zapytaniem o przyczynę awarii urządzenia usłyszeliśmy w odpowiedzi, że drzwi się nie zatrzasnęły, ale ciężko się otwierają.
– Jak chce pani szukać sensacji to proszę bardzo, ale ja na ten temat nie będę udzielał informacji – usłyszeliśmy w słuchawce, po czym rozmówca rozłączył się.

Sprawa może i według pracowników parkingu błaha, jednak po pierwsze nie dla samych zainteresowanych. Po za tym, jeśli wspomnieć o pisanych przez nas niedawno innych uchybieniach parkingu, typu brak światła, ogólny brud i nieporządek, oraz niedziałająca jedna z wind, czy też nie wykoszone chwasty obrastające cały teren wokół parkingu na ponad metrowej wysokości, zastanowić się można czy tak powinien wyglądać nowoczesny parking i czy rzeczywiście czepiamy się błahostek.

Dodajmy, że dla osób cierpiących na klaustrofobię, już sama podróż windą jest nie lada wyzwaniem. Dłuższe przebywanie w zamkniętym i małym pomieszczeniu może mieć dla nich bardzo przykre konsekwencje.

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group