Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 9086
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zatankowali do gardła i do baku

Poniedziałek, 3 sierpnia 2009, 15:13
Aktualizacja: 15:53
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Zatankowali do gardła i do baku
Fot. policja
W niedzielne południe dwaj pijani w sztok mężczyźni zatankowali na stacji benzynowej auto i odjechali w stronę Zgorzelca. W sumie w niedzielę policja zatrzymała aż 19 kierowców, którzy prowadzili na dwóch gazach.

Informacja ta dotarła do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Dzięki czemu funkcjonariuszom udało się szybko odnaleźć pojazd marki Ford Sierra, którym poruszali się pijani mężczyźni. W momencie zatrzymania przebywali oni na parkingu, ich samochód zajmował również część jezdni.

Kierowca przebywał poza nim i początkowo nie przyznawał się do jazdy po pijanemu. Zidentyfikował go jeden ze świadków zdarzenia.

Kierowca i pasażer, 28 i 36 – letni mężczyźni, są mieszkańcami Tarnowa. Podczas wczorajszej jazdy samochodem obaj mieli prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie posiadali żadnych dokumentów tożsamości ani pojazdu.

Zatrzymano ich w policyjnym areszcie, gdy wytrzeźwieją, zostaną przesłuchani. Zdążyli zmienić już swoje zeznania i przekazali, że samochód prowadził tylko jeden z nich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group