Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 24 marca
Imieniny: Katarzyny, Marka
Czytających: 14289
Zalogowanych: 38
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zasypana dróżka na cmentarz

Czwartek, 2 listopada 2017, 9:05
Aktualizacja: Piątek, 3 listopada 2017, 6:37
Autor: WAC
Jelenia Góra: Zasypana dróżka na cmentarz
Fot. Użyczone
Na opieszałość służb, które od kilku tygodni nie mogą uprzątnąć sterty ziemi zalegającej na drodze w terenie zielonym w okolicach osiedla Widok skarżą się mieszkańcy tego rejonu Cieplic.

Dróżka, o której uprzątniecie zabiegają mieszkańcy jest najkrótszym połączeniem pomiędzy osiedlem Widok, a cmentarzem przy ul. Krośnieńskiej. Bardzo chętnie z niej korzystały zwłaszcza osoby starsze często odwiedzające groby swoich bliskich. Jednak kilka tygodni temu ktoś wysypał tam ziemię i inne odpady przez co droga stała się niemożliwa do przejścia.

Mieszkańcy Malinnika z prośbą o interwencję zwracali się do Straży Miejskiej oraz Urzędu Miasta, ale do tej pory nie doczekali się uprzątnięcia pryzmy ziemi.

- Ta działka na której zalegają odpady należy do miasta – mówi rzecznik Straży Miejskiej Artur Wilimek. Strażnicy miejscy przeprowadzili na miejscu wizję lokalną i przekazali sprawę do odpowiedniej komórki urzędu władnej zlecić usunięcie wysypiska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
46
W Internecie
24%
Stacjonarnie w sklepie
67%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
9%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Najpiękniejsze miasta w górach, jesteśmy i my...
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
112
Pożar w Siedlęcinie
 
Aktualności
Łatwiej do Wodospadu Podgórnej i Kaskady Myi
 
Inwestycje
29 maja – rusza Querion w Piechowicach
 
Aktualności
Rzucali kulami w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group