Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 3000
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zastawiony wjazd

Środa, 19 sierpnia 2020, 7:03
Aktualizacja: Sobota, 22 sierpnia 2020, 6:49
Autor: WAC
Jelenia Góra: Zastawiony wjazd
Fot. Czytelnik
Z prośbą o interwencję w sprawie notorycznego zastawiania wjazdu na podwórze budynków przy ul. Klonowica 1 i 3 zwrócił się do nas pan Paweł (dane do wiadomości redakcji).

Jak twierdzi nasz Czytelnik - do tego typu sytuacji dochodzi nagminnie. Najczęściej zastawiającymi wjazd na podwórze są klienci pobliskich sklepów.

Ludzie traktują to miejsce jako parking - mówi pan Paweł. - Zdarzało się, że aby wyjechać z podwórka ja lub sąsiedzi musieliśmy chodzić po sklepach lub punktach usługowych i szukać właściciela pojazdu. Gorzej, gdy do tego typu sytuacji dojdzie w dzień wolny od pracy, a tak było 15 sierpnia. Wtedy byliśmy zmuszeni zadzwonić na straż miejską, ta jednak zajęta innymi obowiązkami nie przyjechała, a dyżurny mimo obietnicy nie powiadomił o sprawie policji. Dobrze, że właścicielka samochodu sama się odnalazła. Dlatego myślę, że aby uniknąć tego typu sytuacji w przyszłości należałoby postawić w tym miejscu znak zakazu parkowania.

Jak przyznaje zastępca komendanta jeleniogórskiej Straży Miejskiej Jacek Winiarski - na wjeździe pomiędzy budynkami przy ul. Klonowica 1 i 3 dochodziło już do interwencji strażników miejskich.

Sprawa zgłoszona przez Czytelnika Jelonki.com nie jest jednak jednoznaczna i jest przedmiotem prowadzonego postępowania – mówi J. Winiarski. - Musimy między innymi sprawdzić, czy to miejsce znajduje się w w pasie drogowym.

Do sprawy wrócimy.

Twoja reakcja na artykuł?

2
3%
Cieszy
16
26%
Hahaha
3
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
14
23%
Złości
26
43%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group