Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 5969
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: ZAS w trosce o Sobieszów

Środa, 9 lutego 2011, 8:55
Aktualizacja: 8:56
Autor: RED
Działają na rzecz poprawy estetyki i zycia dzielnicy pod Chojnikiem i zebrali już sporo środków na iluminację niektórych obiektów. Mowa o Zespole Aktywności Społecznej z Sobieszowa.

Halina Wójtowicz-Moszyńska, przewodnicząca, oraz Irena Siuta-Kamieńska – obie reprezentujące sobieszowski ZAS - zostały przyjęte przez prezydenta Jeleniej Góry Marcina Zawiłę. Sobieszowski ZAS, który już od kilku lat stara się podejmować z powodzeniem różne działania na rzecz poprawy estetyki i standardów życia tej części Jeleniej Góry.

Zespół zebrał już sporo środków z przeznaczeniem na iluminację dwóch obiektów – kościoła i poczty. Podjął też rozmowy mające na celu uzgodnienia tyczące tych prac z różnymi in. Podmiotami, co w sposób zasadniczy przyspiesza realizację projektów.

Prezydent Marcin Zawiła zadeklarował wsparcie tych prac w uznaniu zapobiegliwości i przedsiębiorczości samego zespołu. Przyjął też zaproszenie na spotkanie z ZAS, a także – na planowaną w maju tego roku debatę z mieszkańcami Sobieszowa, organizowaną przez Zespół Aktywności Społecznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (50) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group