Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 8791
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zaprezentowali Polski Ład

Poniedziałek, 19 lipca 2021, 11:22
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zaprezentowali Polski Ład
Fot. Przemek Kaczałko
W niedzielę (18.07) w hotelu Mercure w Jeleniej Górze politycy Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowali założenia programu Polski Ład, który ich zdaniem ma pozwolić na wyjście z kryzysu po pandemii. Spotkanie poprowadziła wiceminister edukacji i nauki - Marzena Machałek wraz z senatorem Krzysztofem Mrozem oraz szefem lokalnych struktury PiS - Ireneuszem Łojkiem.
Chcemy odkłamać narrację wokół Polskiego Ładu - ponad 90 procent Polaków zyska na zmianach podatkowych, zyska 65 proc. emerytów, bo nie zapłacą podatku. Polski Ład to też wyciągnięcie wniosków z tego, co nie działało w służbie zdrowia. To także inwestycje strategiczne i rodzina - mówiła Marzena Machałek, wiceminister edukacji i nauki.

Senator Krzysztof Mróz wymieniał wśród kluczowych inwestycji budowę drogi między Jelenią Górą a Bolkowem z obwodnicą Kaczorowa.

To także tereny inwestycyjne w Bogatyni, powiecie zgorzeleckim - dodał senator.

Spotkanie z lokalnymi politykami PiS nie wzbudziło zbyt dużego zainteresowania, ale znacznie goręcej było przed wejściem do hotelowej sali, gdzie jeden z aktywistów grupy Marcina Bustowskiego rzucał jajkami i został zatrzymany przez policjantów. O zamieszaniu wokół spotkania pisaliśmy we wczorajszym artykule, a na Facebooku Jelonki można zobaczyć zapis transmisji z zamieszania koło hotelu.

Twoja reakcja na artykuł?

22
29%
Cieszy
8
10%
Hahaha
2
3%
Nudzi
3
4%
Smuci
2
3%
Złości
40
52%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (119)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group