Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5855
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

A-klasa: Zapowiedź VIII kolejki A–klasy

Czwartek, 2 października 2008, 19:50
Aktualizacja: 19:52
Autor: Mateusz Banaszak
A-klasa: Zapowiedź VIII kolejki A–klasy
Fot. Benny
W VIII kolejce A–klasy do najciekawszego pojedynku, dojdzie w Jeleniej Górze gdzie spotkają się dwie miejscowe drużyny – Pub Gol i Chojnik.

Dojdzie do bratobójczej walki, w której przed spotkaniem lepiej prezentuje się Pub Gol – który co prawda ostatnio tylko zremisował z Leskiem Sędzisław 3:3 ale od początku sezonu wykazuje się wysoką formą, po siedmiu kolejkach zajmując bardzow wysokie trzecie miejsce tuż za dwoma najmocniejszymi ekipami z Dziwiszowa i Wojcieszowa. Chojnik nie będzie chciał przegrać w derbach Jeleniej Góry, a podopieczni Dariusza Michałka zmotywowani wygraną z Gambitem będą walczyć choćby o jeden punkt w tym spotkaniu. Ciekawie będzie w Bolkowie, gdzie miejscowy Piast podejmować będzie łomniczan. Obydwie ekipy będą walczyć o kolejne punkty, by móc zbliżyc się do czołówki.

Łatwego zadanie nie będą mieli piłkarze Mitexu, którzy w niedzielę podejmować będą mysłakowickiego Orła, który psuje dużo krwi lepszym od siebie drużynom a w dodatku walczy do ostatnich minut meczu. Podopieczni Tadeusza Niemczyka, chcąc myśleć o wygranej z Orłem na własnym obiekcie, muszą zagrać przede wszystkich szczelnie w obronie i rozważniej w drugiej linii, aby móc przenieść ciężar gry. W poprzedniej kolejce, piłkarze Mitexu dostali sporą lekcję od piłkarzy Piasta, więc tym razem powinni wyciągnąc konkretne wnioski. Łatwe zadania nie będzie miał również Piast z Dziwiszowa, który po spotkaniu oporu w starciu z Łomnicą, do meczu z czwartą w tabeli Victorią przsytąpi ostrożnie i z szacunkiem dla rywala.

Niedziela – 5 października 2008

Piast Bolków – KS Łomnica godz.15:00
Victoria Czadrów – Piast Dziwiszów godz.12:00
Orzeł Wojcieszów – Rudawy Janowice Wielkie godz.15:00
Gambit Chełmsko Śląskie – Pogoń Świerzawa godz.14:00
Pub Gol Jelenia Góra – Chojnik Jelenia Góra godz.15:00
Woskar Szklarska Poręba – Lesk Sędzisław godz 13:00
Mitex Podgórzyn – Orzeł Mysłakowice godz.15:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group