Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7132
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

A-klasa: Zapowiedż trzeciej kolejki A–klasy

Sobota, 6 września 2008, 4:44
Aktualizacja: 4:57
Autor: Mateusz Banaszak
A-klasa: Zapowiedż trzeciej kolejki A–klasy
Czy Chojnik jest w stanie przeciwstawić się ambitnie grającym piłkarzom Piasta?
Fot. Benny
W końcu nadchodzi trzecia kolejka A–klasy w których zmierzą się potencjalni słabeusze i mocarzami. Dlatego potencjalni, ponieważ tylko przed sezonem można było spekulować jakie wyniki padną. Po kilku kolejkach wiemy już że statystyki nie grają, a ważne jest to jak drużyny były w stanie przygotować się do meczu.

Hitem kolejki bez wątpienia jest mecz Chojnika Jelenia Góra z Piastem Dziwiszó. Skoro jesteśmy już przy statystykach, przypomnijmy że w niedawnym meczu sparingowym Chojnik uległ Piastowi aż 2:13, więć z pewnością cieplicznia zagrają w nastawienu na defensywę. To nie jest jedyna zła wiadomość, dla podopiecznych Dariusza Michałka. Druga to taka że Piast w poprzedniej kolejce, dał lekcję gry w piłkę Leskowi, wygrywając aż 7:0. Chojnik chcąć myśleć o lepszym wyniku, nie może pozwolić rozpędzić się piłkarzom Dzwiiszowa, którzy rozkręcają się z meczu na mecz.

Dużo emocji czeka nas również w meczu naszej drugiej jeleniogórskiej drużyny – Pub Gol Jelenia Góra. Podopieczni Lecha Walczaka, ostatnio nabrali wiatru w żagle wygrywając z Gambitem aż 4:0 Tym, razem zagrają z bardziej wymagającym przeciwnikiem, który wygrał ostatnio z Pogonią.

Jeszcze trudniejsze czeka Mitex Podgórzyn który zagra z zajmującym pierwsze miejsce Orłem Wojcieszów. Podopieczni również i w tym spotkaniui, mogą sprawić niespodziankę, bo swoją grą juz pokazali że nie przypadkiem znaleźli się w tej klasie rozgrywek.

Pub Gol Jelenia Góra – Piast Bolków godz.15:00
Woskar Szklarska Poręba – Gambit Chełmsko Śląskie
Mitex Podgórzyn – Orzeł Wojcieszów godz.15:00
Orzeł Mysłakowice – Victoria Czadrów
Lesk Sędzisław – KS Łomnica
Chojnik Jelenia Góra – Piast Dziwiszów godz. 11 ( ul. Podchorążych)
Pogoń Świerzawa – Rudawy Janowice Wielkie

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group