• Piątek, 15 listopada 2019
  • Godz. 13:56
  • Imieniny: Alberta, Leopolda
  • Czytających: 7157
  • Zalogowanych: 26
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zapowiedź niższych lig

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 28 września 2012, 18:27
Aktualizacja: 18:29
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższą niedzielę na boiska piłkarskie po raz kolejny wybiegną ekipy ubiegające się o awans do okręgówki oraz klasy A. Przed ciężkim zadaniem stają zawodnicy Pub Gola, którzy podejmą lidera rozgrywek – Karpatię Karpacz.

Zestaw par Klasy A: (niedziela, 30. września)

Grupa I:
Victoria Czadrów - Czarni Strzyżowiec 12:00
Pagaz Krzeszów - Piast Bolków 14:00
Lechia Piechowice - Orzeł Mysłakowice 14:00
Kwarc Pisarzowice - Nysa Wolbromek 14:00
Orzeł Wojcieszów - Chojnik Jelenia Góra 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - KS Łomnica 15:00
Orzeł Lubawka - Woskar Szklarska Poręba 16:00

Grupa II: (wszystkie mecze o godz. 15:00)
Chmielanka Chmieleń - Stella Lubomierz
Skalnik Rębiszów - Orliki Węgliniec
LZS Porajów Kopaczów - Cosmos Radzimów
LZS Kościelnik - Pogoń Markocice
Górnik Węgliniec - Gryf Gryfów Śląski
LZS Radostów - Błękitni Studniska Dolne
Włókniarz Leśna - Olsza Olszyna

Grupa III:
Apis Jędrzychowice - Iskra Łagów 11:00
KS Stare Jaroszowice - LZS Łaziska 11:00
LKS Dobra - GKS Tomaszów Bolesławiecki 11:00
GKS Iwiny - Cosmos Milików 11:00
LKS Ocice - Sparta Zebrzydowa 14:00
GKS Raciborowice - KS Łąka 15:00
LZS Brzeźnik - Hutnik Pieński 15:00

Zestaw par Klasy B: (niedziela, 30. września)

Grupa I:
Potok Karpniki - Orły Lipienica 11:00
Lesk Sędzisław - Bóbr Marciszów 11:00
Bóbr Opawa - Amfibolit Leszczyniec 11:00
Gnejs Ogorzelec - Auxilia Janiszów 11:00
Uran Okrzeszyn - Spójnia Sady 11:00
Czarni Przedwojów - Dragon Miszkowice 15:00

Grupa II:
Energobest Miłków - Rudawy Janowice Wielkie 11:00
Olimpia II Kowary - KS Maciejowa 11:00
LZS Kostrzyca - GLKS Czernica 11:00
Sokół Sokołowiec - Bobry Wojanów 11:00
Hottur Borowice - Lotnik II Jeżów Sudecki 15:00
Pub Gol Jelenia Góra - Karpatia Karpacz 15:00
Pauza: Juvenia Rybnica.

Grupa III:
LZS Radogoszcz - LZS Zaręba 0:8
Pogoń Wleń - Włókniarz II Mirsk 15:00
Bazalt Wojciechów - Fatma Pobiedna 15:00
Olsza II Olszyna - LZS Pisarzowice 15:00
LZS Zaręba - LZS Henryków 15:00 (awansem mecz z 13. kolejki)
Pauza: LZS Henryków, Sudety Giebułtów, Rolnik Rząsiny.

Grupa IV:
Kwisa Kierżno - Granit Gierałtów 15:00
LZS Niwnice - Zbylut Zbylutów 15:00
LZS Kotliska - Orzeł Gościszów 15:00
LZS Sobota - Roan Tomisław 15:00
Chrobry Nowogrodziec - TS Parzyce 15:00

Grupa V:
GKS Gromadka - LKS Kraśnik Dolny 11:00
Kolonia Bolesławiec - LKS Mierzwin 11:00
LZS Nowa - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 11:00
Znicz Kruszyn - KS Trzebień 15:00
Majdan Bolesławiec - Rybak Parowa 15:00

Grupa VI:
Orzeł Platerówka - LZS Ręczyn 11:00
Sudety Sieniawka - WKS Żarki Średnie 11:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Przyszłość Dłużyna 11:00
Orzeł Kostrzyna - Piast Czerwona Woda 11:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Kibicc 29-09-2012 14:31
gdzie gra Pub gol tzn na jakim boisku . Czy oni wogole maja swoje boisko?
~PubGol 29-09-2012 17:44
Na Lubańskiej raczej.
~adi 29-09-2012 20:30
graja na lubanskiej

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group