Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 6081
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zapowiedź A klasy

Wiadomości: Dolny Śląsk
Środa, 4 października 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 5 października 2006, 8:17
Autor: Łukasz Stawski
W dziewiątej kolejce A klasy gr. I (08. X) dojdzie do kilku ciekawych spotkań. Przede wszystkim pomiędzy liderem - Zjednoczonymi Bolków i wiceliderem - LZS Łomnica oraz Orłem Mysłakowice a Orłem Wojcieszów, czyli czwartą a trzecią drużyną w tabeli. Przegrani odpadaja praktycznie z rywalizacji o mistrza jennej rundy.

Ponadto spotkają się:
Olimpia Kowary - Orły Lipienica <b>godz. 11</b>
Olimpia II Pagaz Krzeszów - Spójnia Sady <b>godz. 14</b>
Halniak Miłków - Pub Gol <b>godz. 15</b>
Pogoń Świerzawa - Gambit Chełmsko
Rudawy Janowice Wielkie - Victoria Czadrów.

1. Bolków 8 21 35-12
2. Łomnica 8 21 27-5
3. Wojcieszów 8 21 29-16
4. Mysłakowice 8 19 27-4
5. Kowary 8 18 35-13
6. Pub-Gol 8 14 28-16
7. Orły 8 10 13-26
8. Świerzawa 8 9 19-20
9. Czadrów 8 8 15-22
10. Krzeszów 8 6 11-28
11. Rudawy 8 6 8-32
12. Sady 8 4 13-21
13. Gambit 8 4 9-30
14. Halniak 8 3 8-32

W A klasie gr. II najbardziej interesująco zapowiada się mecz pomiędzy Włókniarzem Leśną a Cosmosem Milików, czyli trzecią i drugą drużyną w tabeli.
Ponadto spotkają się:
Piast Dziwiszów - Skalnik Rebiszów <b>godz. 11.</b>
KS LZS Stara Kamienica - Pogoń Markocice <b>godz. 15.</b>
Woskar II Szklarska Poręba - Fatma Pobiedna
Olsza Olszyna Lubańska - Stella Lubomierz
Cosmos Radzimów - Granica Miłoszów
Pauzuje: Orzeł Platerówka.

1. Markocice 7 18 40-7
2. Milików 7 17 13-4
3. Leśna 8 16 29-5
4. Platerówka 8 16 20-12
5. Radzimów 7 13 12-10
6. Olszyna 7 12 28-14
7. Dziwiszów 8 11 16-12
8. Woskar II 8 10 22-22
9. Rębiszów 7 10 20-20
10. Stella 7 9 14-15
11. Miłoszów 7 4 13-29
12. Pobiedna 7 3 12-37
13. St. Kamienica 8 0 6-58

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group