Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 7843
Zalogowanych: 61
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Zapowiedź 2 kolejki ligi okręgowej

Piątek, 18 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 18 sierpnia 2006, 21:42
Autor: Agnieszka Rafińska
Pojedynek Chrobrego z Karkonoszami oraz Woskaru z Lotnikiem, to najciekawsze spotkania drugiej kolejki ligi okręgowej.

„Biało – niebiescy” wybiorą się do Nowogrodźca aby walczyć o kolejne zwycięstwo. Mają już na swoim koncie trzy punkty ze spotkania z Apisem. Natomiast debiut ligowy zaliczy Chrobry, który musiał przełożyć swój inauguracyjny mecz z Woskarem ze względu na występ w Pucharze Polski. Spadkowicz z Nowogrodźca przed własną publicznością będzie chciał udowodnić, że walczy o powrót na czwartoligowe boiska. Pojedynek odbędzie się w niedzielę o godzinie 17.00.

W derbowym spotkaniu Woskaru z Lotnikiem zapowiadają się wielkie emocje. W ekipie „obuwniczych” wystąpi Arkadiusz Gawlik. Jego odejście z Jeżowa wzbudzało wiele kontrowersji. Dla zespołu ze Szklarskiej Poręby będzie to debiut w rundzie jesiennej. Z kolei Lotnik w poprzedniej kolejce miał ciężką przeprawę w Jeżowie, gdzie pokonał Spartę Zebrzydowa 2:1. Podopieczni Marka Herzberga zostawili na boisku wiele zdrowia. Jak zespoły poradzą sobie w tak ważnym meczu kibice przekonają się już w niedzielę o godzinie 17.00 na stadionie w Wojcieszycach.

Prowadzący w tabeli Twardy Świętoszów wybiera się do Raciborowic, gdzie zmierzy się z miejscowym GKS-em. Sensacyjny beniaminek w pierwszej kolejce pokonał bez problemów siódmą drużynę poprzedniego sezonu Bazalt Sulików.

Kolejny debiutant w okręgówce, Kwisa Świeradów, wybiera się do Gryfowa. Miejscowy Gryf będzie osłabiony brakiem pauzujących za czerwone kartki Wliczyńskiego i Ślusarczyka.

Oto spotkania II kolejki Ligi Okręgowej:
1. Chrobry Nowogrodziec – Karkonosze Jelenia Góra
2. Piast Zawidów - Apis Jędrzychowice
3. Bazalt Sulików – Granica Bogatynia
4. G.K.S. Raciborowice - Twardy Świętoszów
5. Gryf Gryfów Śląski – Kwisa Świeradów Zdrój
6. Olimpia Kamienna Góra – Orzeł Lubawka
7. Sparta Zabrzydowa - Czarni Lwówek Śląski
8. Woskar Szklarska Poręba Wojcieszyce - Lotnik Jeżów Sudecki

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
577
Tak
19%
Nie
71%
Nie interesuję się polityką wcale
10%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
Chcą ochrony Stawów Podgórzyńskich przed deweloperami
 
Aktualności
Senator interweniuje w sprawie zapory w Mysłakowicach
 
Kilometry
W Cieplicach prawie jak w Indiach – trąbią ile wlezie
 
Aktualności
Dużo atrakcji podczas Juwenaliów
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group