Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 15 października
Imieniny: Jadwigi, Teresy
Czytających: 7095
Zalogowanych: 35
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zapomnieli sprzątnąć?

Wtorek, 16 kwietnia 2019, 6:01
Aktualizacja: Środa, 17 kwietnia 2019, 15:34
Autor: WAC
Jelenia Góra: Zapomnieli sprzątnąć?
Fot. czytelnik
– Czy policję obowiązują inne, niż ogólnie przyjęte standardy porządkowe? – pyta pan Jan, który przysłał do naszej redakacji zdjęcia taśm zabezpieczających, które policjanci rozwinęli w terenie blisko rok temu, ale o nich zapomnieli.

Nasz Czytelnik zrobił zdjęcia kilka dni temu w rejonie ulicy Granicznej, gdzie 29 kwietnia ubiegłego roku strażacy na pogorzelisku po pożarze nieużytków znaleźli nadpalone zwłoki. Na miejscu były prowadzone czynności śledcze pod nadzorem prokuratora. Problem w tym, że po zakończeniu działań zapomniano usunąć taśmy zabezpieczające teren przed wejściem osób postronnych.

Jak w każdym tego typu przypadku, po zakończeniu działań służby powinny ściągnąć i posprzątać taśmy - mówi p.o. komendanta jeleniogórskiej straży miejskiej Jacek Winiarski. - Dlatego informację o tej sprawie przekazaliśmy policji. Być może taśmy zostały już zresztą posprzątane, bo gdy byłem dziś (15.04) w tym rejonie, nie mogłem ich zlokalizować.

Twoja reakcja na artykuł?

7
19%
Cieszy
0
0%
Hahaha
11
30%
Nudzi
3
8%
Smuci
8
22%
Złości
8
22%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy leżałeś kiedykolwiek w szpitalu?

Oddanych
głosów
908
Tak, raz
60%
Tak, jestem tam częstym gościem
25%
Nie, nigdy
15%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czego jeszcze nie wiesz o ślubie?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Kultura
Dziś premiera książki jeleniogórzanki – kryminału "Fala"
 
Piłka nożna
Łużyce postawiły się faworytowi
 
Aktualności
Karkonosz dla Pasieki Doliny Bobru
 
Ciekawe miejsca
Krzywe Baszty W Górach Izerskich – nieludzką ręką utworzone
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group