Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 3639
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zapomniał, że jest chory i wypił. Kłopoty z błędnikiem

Poniedziałek, 21 lutego 2011, 8:07
Aktualizacja: 8:08
Autor: AWSM
W miniony weekend patrol Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o awanturze w Barze Biesiadnym przy ulicy Moniuszki.

Na miejsce przybył patrol SM, który zastał awanturnika siedzącego w toalecie. Mężczyzna miał rozcięte czoło nad łukiem brwiowym i mocno krwawił. 45-latek, mieszkaniec Jeleniej Góry był pod wpływem alkoholu – poinformował Artur Wilimek ze Straży Miejskiej.

Według relacji właścicielki lokalu mężczyzna wszedł będąc pod wpływem alkoholu, usiadł przy stoliku a po chwili zaczął się awanturować. Klienci obawiając się o swoje bezpieczeństwo zaczęli opuszczać bar. Chwilę później mężczyzna wstał i chwiejnym krokiem kierował się w stronę toalety. Niestety po drodze przewrócił się i uderzył głową w rant stołu a następnie kilka razy w podłogę. Gdy doszedł do toalety zatoczył się i uderzył głową w umywalkę. Cały czas wykrzykiwał, że jest w domu – relacjonowała funkcjonariuszom właścicielka baru.

Na miejsce strażnicy wezwali zespół Pogotowia Ratunkowego. Ustalili również tożsamość mężczyzny. Rozpytując świadków zajścia funkcjonariusze dowiedzieli się, że mężczyzna ma zaburzenia z utrzymaniem równowagi w związku z chorobą błędnika. Do tego doszedł jeszcze alkohol. Przybyła na miejsce karetka zabrała poszkodowanego do szpitala.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group