Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 12 grudnia
Imieniny: Aleksandra, Konrada
Czytających: 12084
Zalogowanych: 86
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Zapłacili frycowe

Sobota, 18 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 18 sierpnia 2007, 20:32
Autor: KED
W II kolejce IV ligi Karkonosze Jelenia Góra przegrały na wyjeździe z Pogonią Oleśnica 1:0 (1:0).

Drugiej kolejnej porażki doznali jeleniogórzanie w rozgrywkach IV ligi przegrywając na wyjeździe z Pogonią Oleśnica 1:0 (1:0). Skazywani na pożarcie podopieczni trenera Leszka Dulata zagrali całkiem dobre zawody, będąc co najmniej równorzędnym partnerem dla faworyzowanych oleśniczan. Niestety zawodnicy jeleniogórskiego beniaminka nie potrafili zamienić na gola żadnej z kilku dogodnych sytuacji jakie mieli w trakcie gry i zapłacili popularne frycowe.

Po pierwszym przegranym meczu z Prochowiczanką Prochowice w składzie biało - niebieskich nastąpiło kilka zmian. W wyjściowej jedenastce zabrakło przede wszystkim bramkarza Adam Małeckiego, kontuzjowanego Macieja Suchaneckiego, Adriana Lisa i Jarosława Wichowskiego. W ich miejsce pojawili się Michał Dubiel, Leszek Kurzelewski, Marcin Zagrodnik i Przemysław Wajda. Po pierwszych wyrównanych minutach, jako pierwsi dogodną sytuację podbramkową mieli jeleniogórzanie, jednak strzał z bliska Wojciecha Bijana po rzucie rożnym obronił bramkarz gospodarzy Krzysztof Czerniak. W 30 min. padła jedyna jak się okazało bramka meczu, a jej strzelcem, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego był Tomasz Jurkiewicz. Ten sam gracz mógł w 39 min. po raz drugi wpisać się na listę strzelców, jednak jego dobitkę strzału Grzegorza Sajewicza pewnie obronił M. Dubiel.

Na drugą połowę jeleniogórzanie wyszli z mocna wolą odrobienia strat, czego wynikiem była zdobyta przez gości przewaga oraz wypracowane okazje bramkowe. Najlepszą z nich był dwójkowy kontratak Łukasza Kowalskiego i Łukasza Kusiaka w 65 min. Niestety ten ostatni w dogodnej pozycji zamiast do siatki trafił w bramkarza gospodarzy. W końcówce oleśnickiego goalkeepera próbował pokonać jeszcze J.Wichowski, jednak i tym razem górą był piłkarz gospodarzy i mecz zakończył minimalną wygraną Pogoni

<b>Pogoń Oleśnica - Karkonosze Jelenia Góra 1:0 (1:0)</b>
<b>Bramka:</b> T.Jurkiewicz 30 min.
<b>Karkonosze:</b> Dubiel, Siatrak, Wawrzyniak, Bijan, Wajda (Walczak 70 min.), Kurzelewski (Dutka 79 min.), Kotarba ( Wojtas 75 min.), Józefiak, Zagrodnik (Wichowski 46 min.), Kusiak, Kowalski.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
777
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
Lampa naftowa w domu
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Inne wydarzenia
Pobiegną ulicami Jeleniej Góry
 
Pogoda
Uwaga kierowcy, warunki będą bardzo zdradliwe
 
Kryminał
Wielka akcja przeciw gangsterom – aż 11 osób zatrzymanych
 
Karkonosze
Żołnierze NATO kontra Karkonosze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group