Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 5346
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zapisz się na targi kariery

Czwartek, 16 października 2014, 8:17
Aktualizacja: Sobota, 18 października 2014, 23:02
Autor: Org
Jelenia Góra: Zapisz się na targi kariery
Fot. Organizatorzy
Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze we współpracy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Jeleniej Górze Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, zaprasza do udziału w Targach Kariery. Hasło przewodnie w tym roku to "Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy". Udział jest bezpłatny.

Targi odbędą się w środę ( 22 października) w auli Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Nowowiejskiej 3 w Jeleniej Górze, w godzinach 10.00-13.00.

Do udziału w targach zaproszone zostały wiodące instytucje rynku pracy, szkoły, urzędy i przedsiębiorstwa z naszego subregionu. Uczestnikami będą uczniowie, studenci oraz zainteresowane osoby.

Podczas targów przeprowadzone zostaną warsztaty o następującej tematyce: biznesowy savoir-vivre, zawodowe drogowskazy i kreatywność.

Uczestnicy będą mogli skorzystać z indywidualnych porad doradców zawodowych, w tym określić własne predyspozycje zawodowe za pomocą wieloaspektowej oceny preferencji zawodowych.

Zainteresowane firmy i instytucje mogą zgłosić chęć uczestnictwa wysyłając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.ezit.ue.wroc.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group