Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 11811
Zalogowanych: 51
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zapiski amoralnego moralisty we wtorek w Kaprysie

Środa, 3 października 2012, 8:22
Aktualizacja: 8:24
Autor: org
Region: Zapiski amoralnego moralisty we wtorek w Kaprysie
Fot. Archiwum Organizatora
"Zapiski amoralnego moralisty" to spektakl Mariusza Marczyka oparty na motywach jego powieści: Fetysze Izydora Bluma. Przedstawienie będzie można obejrzeć we wtorek, 9 października, w restauracji Kaprys w Karpaczu. Spektakle o godz. 17.00 i 19.30. Bilet kosztuje 20 zł. Rezerwacja: MOKSiAL , tel. 75 717 36 14, kom. 607 644 490.

Po sukcesie Spóźnionej miłości… spotykamy się z Mariuszem Marczykiem w kolejnym spektaklu, który intryguje już samym swoim tytułem. Co ciekawego wyznał podczas terapeutycznych sesji Izydor Blum, bohater kolejnej scenicznej opowieści? Jakie tajemnice życia w konfrontacji z uporczywie milczącą wiedeńską terapeutką zostaną ujawnione?Czy kryzys w życiu dojrzałego mężczyzny zostanie przełamany? Czy Izydor Blum rzeczywiście znajduje się w niebezpieczeństwie? A może jest ofiarą paranoi? A jeżeli tak, to dlaczego w życiu bardzo bogatego człowieka odnoszącego same sukcesy pojawiły się kłopoty? Jaką rolę w tym kryzysie odegrał fetysz? Co jest tym fetyszem? Czy chodzi część damskiej garderoby? Którą część? Jakie są główne dystynkcje amoralnego życia profesora chemii i bogatego biznesmena zarazem ? Co ukrywa się za jego statecznym życiem bardzo czytelnym dla środowiska, w którym przebywa na co dzień? Ależ to intrygująca seria pytań! Intrygujący jest cały spektakl, w którym śmiech splata się z refleksją nad kondycją moralną człowieka początku XXI wieku.

Wykonawcy spektaklu:
Mariusz Marczyk - autor książek poetyckich dramatów i powieści. Członek Związku Literatów Polskich i Związku Artystów Scena Polskich. Założyciel Polskiej Sceny Edukacji. Laureat wielu nagród w konkursach sztuki słowa m. in. nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra w Poznaniu.
Jerzy Miedziński - Aktor przez wiele lat współpracujący z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie oraz z Teatrem im Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz koleją?

Oddanych
głosów
423
Tak, często
14%
Czasami
46%
Nigdy
9%
Nie, wolę autobus
3%
Nie, bo mam samochód
28%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Ile wody powinniśmy pić w ciągu doby?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Pełnia w Karkonoszach. Czy komuś przeszkadza księżyc?
 
Aktualności
Z Jeleniej Góry w Himalaje
 
Turystyka
Z taśmy do kolejki
 
Aktualności
Pograli, posprzątali i pojechali
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group