Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 16 lutego
Imieniny: Daniela, Danuty
Czytających: 5458
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Zapaśnicy na medal

Piątek, 14 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 14 września 2007, 19:55
Autor: KED
Skuteczne walki jeleniogórskich zapaśników

Wiele miejsc w ścisłej czołówce zajęli zapaśnicy z Jeleniogórskiego Centrum Sportów Walki w rozegranych w Żarach Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach woj. lubuskiego w zapasach. W pierwszych po wakacyjnej przerwie zawodach, które stały na wysokim poziomie brało udział 180 zawodników z regionu Dolnego Śląska i Lubuskiego oraz dwa kluby niemieckie.

Z JCSW w zawodach wystartowało 12 zawodników którzy w komplecie zdobyli miejsca w czołówce imprezy. Na najwyższym stopniu podium stanął Wojciech Janur. Drugie lokaty wywalczyli: Konrad Przystajko, Kacper Kuchcicki, Sebastian Chmura (+ 60 kg.), zaś trzecie Adrian Kowalski, Sebastian Chmura (kat.38 kg). Na piątym miejscu rywalizacje zakończyli Radosław Najsser, Kamil Sobczuk Kamil, Szymon Kaczmarek, szóstym - Przemysław Korsak i Patryk Byrski, zaś siódmy był Daniel Maras.

Już w sobotę 22 września jeleniogórski klub będzie gospodarzem tradycyjnego Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego "O Złoty Pas". w zawodach wezmą udział młodzicy i dzieci. Walki eliminacyjne zaplanowano w godzinach 11.15 – 15.00, zaś finały 16.00 – 17.00.

Sonda

Tłusty czwartek za nami. Pochwalcie się ile zjedliście pączków?

Oddanych
głosów
305
1
31%
2-3
44%
4-5
15%
Więcej niż 5
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Karkonosze wygrywają bezapelacyjnie!
Rozmowy Jelonki
Jeden albo dwa nie zaszkodzą, ale...
 
Aktualności
Bieg Icemana w Przesiece
 
Inne wydarzenia
Wystartował 50. Bieg Piastów. Znakomici Jeleniogórzanie!
 
Edukacja
Uczniowie Żeroma przygotowują się do koncertu
 
Pogoda
To nie koniec zimy, wrócą mrozy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group