Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 6406
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zamknięte odcinki szlaków

Wiadomości: Region
Sobota, 4 kwietnia 2015, 8:00
Aktualizacja: 8:03
Autor: KPN
Fot. Archiwum
Karkonoski Park Narodowy informuje, że ze względu na ochronę cennych gatunków wpisanych do Polskiej Czerwonej Księgi Zwierząt, zamknięto część odcinków szlaków turystycznych. Będą one wyłączone do 31 maja 2015 r.

Zamknięte odcinki szlaków turystycznych to:
- odcinek szlaku niebieskiego od Przełęczy Okraj do Skalnego Stołu, / proponowane obejście: Tabaczaną Ścieżką (szlak zielony) i szlakiem żółtym (Budniki - Skalny Stół) lub szlakiem czerwonym po stronie czeskiej do Sowiej Przełęczy/,
- odcinek szlaku zielonego od Polany przez morenę Wielkiego Stawu do grzbietowego szlaku czerwonego, / proponowane obejście: szlakiem żółtym z Polany przez Pielgrzymy /,
- odcinek szlaku zielonego (Ścieżka Nad Reglami) od Rozdroża pod Wielkim Szyszakiem przez Śnieżne Kotły do Schroniska Pod Łabskim Szczytem , / proponowane obejście: szlakiem czerwonym od Rozdroża pod Wielkim Szyszakiem pod Gawrami (wzdłuż granicy KPN) do Schroniska Pod Łabskim Szczytem/.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 4-04-2015 13:42
A ja zamykam całe karkonosze dla pracowników i podwykonawców kpn niszczących nasze góry.
~Bea 4-04-2015 15:36
popieram..niedługo asfalt jeszcze położą..góry tracą swój urok..
~Turysta 7-04-2015 21:25
Nie ma to jak zamknąć kolejne szlaki pod bzdurnym, wyssanym z palca pretekstem. A jakie to chronione gatunki były przyczyną potajemnego zamknięcia przez KPN szlaków na Końskie Łby czy zielonego na Bażynowe Skały? Czy może raczej to że Karkonoskiemu Parkowi Narodowemu nie chciało się remontować tych szlaków, więc najłatwiej zamknąć i podać wymyślony powód o ochronie przyrody. Nikt już nie wierzy w te wyssane z palca przez KPN historyjki.
~antykpn 8-04-2015 17:25
Najlepiej pozamykajcie wszystkie szlaki! Turysta dla KPN to przecież wróg numer jeden. Nie będzie turystów, nie będzie ludzi, to będziecie mogli w spokoju nie niepokojeni przez nikogo uprawiać te swoje przekręty.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group