Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6368
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zamiast uczty dla kibiców będzie stypa

Sobota, 2 kwietnia 2022, 6:57
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zamiast uczty dla kibiców będzie stypa
Fot. Organizator
To miało być największe święto piłkarskie dla kibiców w Jeleniej Górze od wielu lat. Pojedynek III ligi, w którym Karkonosze 9 kwietnia zmierzą się z Polonią Bytom elektryzował i mobilizował kibiców od kilku tygodni. Zapowiadany był też przyjazd kilkuset fanów śląskiej ekipy. Jak się okazuje, na przeszkodzie staje policja i zarząd biało-niebieskich.

Do sprawy odniósł się na Facebooku Jerzy Łużniak, który przyznaje, że jako prezydent ma prawo wydać zgodę na organizację imprezy masowej, ale klub nie złożył takiego wniosku.

W swoim oświadczeniu na Facebooku klub pisze m.in.:

W związku z pismem Komendanta Miejskiego Policji z dnia 25.03.2022 (otrzymanym w dniu 26.03.2022) w sprawie organizacji meczu 3 ligi piłki nożnej pomiędzy Karkonoszami Jelenia Góra a Polonią Bytom, w którym Policja informuje o zakwalifikowaniu meczu do imprezy masowej podwyższonego ryzyka, ze względu na ograniczenia czasowe, infrastrukturalne oraz finansowe – Zarząd Klubu podjął decyzję, że mecz z Polonią Bytom zostanie rozegrany bez udziału kibiców. Ubolewamy, że największe wydarzenie sportowe ostatnich lat, określane mianem piłkarskiego święta, jakim jest mecz z dwukrotnym Mistrzem Polski – Polonią Bytom, odbędzie się przy pustych trybunach.

Ponadto klub poinformował, że będzie przeprowadzona transmisja w systemie PPV, ale to żadne pocieszenie dla kibiców...

Twoja reakcja na artykuł?

28
35%
Cieszy
4
5%
Hahaha
1
1%
Nudzi
8
10%
Smuci
25
31%
Złości
14
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group