Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 8374
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Zamiast na policję, pojedziesz w pole

Wtorek, 11 sierpnia 2009, 8:06
Aktualizacja: 8:07
Autor: Ola
REGION: Zamiast na policję, pojedziesz w pole
Fot. Ola
Przeszło miesiąc temu, Kowary wzbogaciły się o nowe oznakowanie miasta w ramach projektu „TRANSKARKONOSZE – Wzrost atrakcyjności turystycznej pogranicza polsko–czeskiego poprzez stworzenie jednolitego systemu oznakowania miast partnerskich”. Mieszkańcy dopatrzyli się już pierwszych pomyłek.

Kowary jako jedno z trzech miast pogranicza polsko-czeskiego (w tym również, Karpacz i Pec pod Śnieżką) zyskały niedawno nowy, czytelny system oznakowania ulic i atrakcji turystycznych. Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska-Rzeczpospolita Polska 2007-2013.

System oznakowania sprawił, że Kowary wyglądają teraz bardziej estetycznie. Tymczasem od jednego z mieszkańców miasta dotarła do nas informacja o pomyłce na jednym ze znaków. Błąd jest poważny, ponieważ strzałka wskazująca drogę na Komisariat Policji, jest narysowana w przeciwnym kierunku. Znak, o którym mowa, znajduje się przy ul. 1-go Maja (centrum miasta), vis-à-vis Kościoła Parafialnego i może poważnie wprowadzić w błąd.

Kto wie, czy podobnych pomyłek nie ma więcej. Dzięki spostrzegawczości jednego z mieszkańców, możemy zasygnalizować władzom miasta (nie tylko Kowar, również pozostałych miast objętych projektem), aby baczniej sprawdzały efekty pracy wykonawców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group